Administrator skladišnih i uredskih poslova (m/ž)

December 9, 2021 11:00 am Published by
Marta Mestrovic
Objavljeno
09.12.2021
Vrsta posla:

Opis posla

Naš klijent je kompanija s više od 15 godina tradicije u području prodaje i distribucije medicinskih proizvoda. Inovacije u njihovoj tehnologiji pomažu u skrbi za pacijente i poboljšavaju ljudske živote. Radi povećanog opsega posla tražimo novog člana tima za poziciju:

Administrator skladišnih i uredskih poslova (m/ž) - Zagreb

ODGOVORNOSTI:

Obrada i realizacija narudžbi kupaca i dobavljača
Naručivanje robe od dobavljača, zaprimanje i manipulacija robom u skladištu, otprema robe prema kupcima
Izrada izvještaja i analitika
Vođenje i ažuriranje prodajno nabavnih i skladišnih evidencija
Arhiviranje dokumentacije skladišta
Komunikacija s inozemnim i domaćim poslovnim partnerima
Organizacija i praćenje rada kupaca i dobavljača
Zaprimanje i rješavanje reklamacija
Kurirski poslovi za potrebe tvrtke
Praćenje zakonske regulative vezano uz javna nadmetanja
Izrada i praćenje javnih nadmetanja
Evidencija i ažuriranje javnih nadmetanja
Izvještavanje Uprave

UVJETI:

Poznavanje rada u Microsoft Dynamics NAV
Usmjerenost na detalje
Marljivost, odgovornost, sposobnost rada u timu i samostalnost
Sposobnost efikasnog rješavanja problema
Organizacijske i komunikacijske sposobnosti
Izvrsno poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
Poznavanje rada na računalu (MS Office paket, s naglaskom na MS Excel – Pivot tabele)

ŠTO NUDIMO?

Dinamičan posao u stabilnom poduzeću u razvitku
Mogućnost stalnog usavršavanja
Moguće napredovanje u skladu s rezultatima
Ukoliko ste u potrazi za karijerom u međunarodnoj kompaniji koja radi s inovativnim tehnologijama te Vaš profil odgovara gore navedenim zahtjevima, slobodno nam pošaljite svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

aa
    _trashed

    Povezani poslovi

    21.01.2022
    14.01.2022
    HR administrator   Zagreb
    10.01.2022