Agent tehničke podrške na njemačkom jeziku (m/ž/d)

December 10, 2021 3:00 pm Published by
Ivan Lepej
Objavljeno
21.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

S više od 40 godina iskustva u povezivanju i olakšavanju komunikacije između tvrtki i korisnika, Teleperformance (TP) svjetski je voditelj u sektoru upravljanja korisničkim iskustvom. Širenjem na hrvatsko tržište tražimo nove suradnike.

Jedan od naših partnera je poznata njemačka telekomunikacijska tvrtka koja traži djelatnika za prodaju usluga i podršku njihovim korisnicima. Naš lokalni partner, Adecco Hrvatska, odgovoran je za proces zapošljavanja na traženu poziciju:

Telesales agent na njemačkom jeziku (m/ž/d)

Opis posla i radni zadaci

· Stručna pomoć u telefonskim upitima postojećih korisnika
· Prodaja novih mobilnih i fiksnih usluga
· Ponuda dodatnih usluga i nadogradnja postojećih usluga
· Unaprjeđenje zadovoljstva korisnika
· Obrada zahtjeva i upita korisnika

Što očekujemo od tebe?

· Minimalno SSS
· Odlično poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (B2/C1)
· Samouvjerenost u pregovaranju i prijateljski nastrojen pristup korisnicima
· Orijentiranost ka korisnicima i traženju rješenja
· Sposobnost multitaskinga i spremnost na usvajanje novih znanja
· Osnovno poznavanje rada na računalu
· Osnovno poznavanje engleskog jezika

Što ti možeš očekivati od nas?

· Atraktivni ponusi temeljeni na prodajnim rezultatima
· Srdačan doček i opsežan trening
· Prijateljska i poticajna klima
· Podrška u tvom osobnom i stručnom razvoju
· Ravnoteža između posla i slobodnog vremena

Kakve uvjete nudimo?

· Izvrsne mogućnosti zarade: fiksna mjesečna plaća + atraktivni bonusi
· Kontinuirana stručna edukacija i dinamičan posao s mogućnosti razvoja i napredovanja
· Radni tjedan u trajanju 5 dana, od ponedjeljka do subote
· Rad u smjenama od 7 do 22 h, a subotama od 10 do 18 h

Ako želiš raditi posao u kojem ćeš imati priliku rasti i razvijati se u internacionalnom okruženju, ovo je prilika za tebe! Prijaviti se možeš do 24.12.2021. putem linka za prijavu.

    Povezani poslovi

    21.01.2022
    20.01.2022
    Proizvodni radnik (m/ž)   Zagreb Novo
    20.01.2022
    19.01.2022