Agent u korisničkoj podršci na njemačkom m/ž

November 17, 2021 11:00 am Published by
Ivan Lepej
Objavljeno
10.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Strani jezici ti nisu „strani“? Smatraš se komunikativnom i proaktivnom osobom? Voliš pomagati drugima? Spreman si graditi karijeru u inovativnoj internacionalnoj kompaniji? Ako je tvoj odgovor „DA“ na sva ova pitanja, imamo pravi posao za tebe:

Agent video korisničke podrške na njemačkom jeziku (m/ž)

Što možeš očekivati od nas?
• Unapređenje komunikacijskih vještina na njemačkom jeziku kroz svakodnevnu interakciju s izvornim govornicima
• Atraktivna primanja te poticajni mjesečni bonusi
• Bonus dobrodošlice u iznosu od 3000 kuna neto
• Mogućnost rada preko ugovora o radu na puno ili nepuno radno vrijeme i studentskog ugovora
• Opcija rada u nekoliko smjena kako bi mogao planirati vrijeme prema svojim obvezama
• Mogućnost napredovanja i daljnjeg usavršavanja u međunarodnom okruženju

Što mi očekujemo od tebe?
• Minimalno SSS
• Aktivno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu na B2 razini ili više
• Znanje engleskog jezika najmanje na B1 razini je prednost
• Izvrsno poznavanje rada na računalu i brzo usvajanje novih znanja
• Iznimno razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
• Samostalnost, angažiranost i visoka motivacija

Koji bi bili tvoji radni zadaci?
• Pružanje podrške korisnicima i odgovaranje na upite putem chata i/ili maila
• Svakodnevna komunikacija na njemačkom jeziku
• Osiguravanje visoke razine kvalitete usluge
• Mogućnost rada na više projekata ovisno o tvojim interesima i angažmanu
• Vođenje popratne administracije poziva u internim sustavima