Agent za pružanje pomoći na cesti na njemačkom jeziku (m/ž)

January 14, 2022 1:00 pm Published by
Ivan Lepej
Objavljeno
24.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Izvrsno govoriš njemački jezik te želiš raditi u dinamičnom okruženju u renomiranoj njemačkoj kompaniji? Imamo otvorenu poziciju upravo za tebe:

Što nudimo?
• Plaćeni početni trening koji će te pripremiti za uspješno pružanje pomoći na cesti
• Unapređenje komunikacijskih vještina na njemačkom jeziku kroz svakodnevnu interakciju s izvornim govornicima
• Kontinuirano učenje vokabulara vezanog za osiguranje i automobilsku industriju
• Fleksibilno radno vrijeme u smjenama
• Izdašna uvećanja za rad nedjeljom, blagdanima i noćni rad
• Rad u manjem timu koji će ti pružiti personalizirani pristup

Što mi očekujemo od tebe?
• Minimalno SSS
• Aktivno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu na B2 razini ili više
• Mogućnost rada na puno radno vrijeme tijekom ljetne turističke sezone (01.07. – 01.09.)
• Dobro poznavanje rada na računalu i brzo usvajanje novih znanja
• Iznimno razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
• Usredotočenost na rješavanje problema

Koji bi bili tvoji radni zadaci?
• Odgovaranje na upite i pružanje pomoći na cesti članovima inozemnog autokluba u Hrvatskoj
• Svakodnevna komunikacija na njemačkom jeziku putem telefona
• Osiguravanje visoke razine kvalitete usluge
• Vođenje popratne administracije poziva u internim sustavima

Ako želiš usavršiti svoje znanje jezika te raditi u uglednoj njemačkoj tvrtki, pošalji nam svoj životopis najkasnije do 21.01.2022. godine putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

    Povezani poslovi

    21.01.2022
    20.01.2022
    Proizvodni radnik (m/ž)   Zagreb Novo
    20.01.2022
    19.01.2022