arrow-left

Sve ponude

Area Sales Representative (m/f)

Objavljeno
2022-07-12
place
Lokacija

Varaždin

bag
Kategorija

Sales & Procurement

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala. Naših 32.000 stručnjaka posluje u više od 60 zemalja diljem svijeta te svakodnevno povezuju preko 700.000 talenata s njihovim idealnim poslodavcima.

Naš klijent, kompanija cloud, svoju priču pokrenula je 2014. godine kada su uvidjeli potrebu tržišta za kvalitetnom instalacijom uredskog namještaja.
Svojim klijentima pružaju potpunu project management uslugu, koja je osmišljena prema njihovim potrebama i željama. Postojeći tim stručnjaka u području prodaje, organizacije, project managementa i instalacije osigurao je dosadašnju uspješnu suradnju s brojnim zvučnim i poznatim klijentima.

Zbog povećanog obujma posla trenutno šire svoj tim i u potrazi su za osobom na poziciji:

Area Sales Representative (m/ž)
Varaždin/remote

ODGOVORNOSTI
• širenje poslovanja kompanije primarno na području Hrvatske, s mogućnošću uključivanja u projekte i na drugim tržištima
• aktivno istraživanje tržišta i pozicioniranje kompanije
• aktivno pristupanje novim potencijalnim klijentima te održavanje odnosa s postojećim
• demostracija usluga i proizvoda klijentima u cloudovom showroomu
• odlasci na teren, procjena i savjetovanje klijenta na licu mjesta
• sudjelovanje u procesu pregovaranja.

UVJETI
• prethodno iskustvo na sličnim pozicijama te u industriji namještaja (ili srodnim industrijama)
• prednost je posjedovanje tehničkog znanja (uzimanje mjera i sl.)
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• razvijene komunikacijske vještine te vještine pregovaranja
• proaktivan i otvoren pristup radu.

ŠTO NUDIMO
• ugovor na neodređeno s probnim rokom od 3 mjeseca
• fleksibilan način rada
• mogućnost dodatnog usavršavanja te širenja znanja i odgovornosti na druga područja.

Ako odgovarate prethodnom opisu i želite biti dio tima koji stremi kvaliteti, izvrsnosti te inovaciji, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Prodavač u parfumeriji (m/ž) - Rijeka

    Novo

    place
    Rijeka

    Voditelj projekata (m/ž)

    Novo

    place

    Prodavač ženske odjeće i modnih dodataka (m/ž) - Zagreb i Split

    Novo

    place
    Croatia