Asistent prodaje (m/ž)

January 14, 2022 3:00 pm Published by
Petra Sladić
Objavljeno
14.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Za našeg klijenta tražimo proaktivnu, motiviranu i organiziranu osobu koja bi podržala svakodnevno poslovanje prodajnog tima na poziciji:

Administrator prodaje (m/ž) – Zagreb

Što će biti Vaše odgovornosti?
• Pružanje administrativne podrške prodajnom timu
• Priprema, ažuriranje i arhiviranje ponuda i ugovora
• Prikupljanje prodajne i tehničke dokumentacije
• Priprema projektnih zadataka
• Komunikacija s principalom
• Sudjelovanje u izradi prodajnih prezentacija i materijala

Od zainteresiranih kandidata očekujemo:
• VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
• Minimalno jednu godinu radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje MS Office-a
• Motiviranost, odgovornost i spremnost na timski rad
• Vještinu određivanja prioriteta te upravljanja vremenom
• Želja za učenjem i stjecanjem novih znanja

Što nudimo?
• Stimulativan financijski paket
• Ugovor na neodređeno
• Kontinuirani profesionalni razvoj kroz brojne edukacije
• Pozitivno i poticajno radno okruženje

Ako ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 24.01.2022. godine.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

    Povezani poslovi

    21.01.2022
    19.01.2022
    18.01.2022