arrow-left

Sve ponude

B2B Sales Representative (m/ž)

Objavljeno
2024-01-29
place
Lokacija

ZAGREB

bag
Kategorija

B2B (veleprodaja među tvrtkama)

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Što možeš očekivati od Adecco tima?

Ugodna radna atmosfera kod nas nije samo klišej. Naša najveća snaga i prednost su ljudi. Od nas možeš očekivati druženja na krovu u proljeće (s pogledom na cijeli Zagreb), pizze i bureke za rođendane, dog friendly ured, puno smijeha, podršku kolega u svemu, timski duh, puno izazova i dinamiku u pravom smislu riječi.

Tvoji radni zadaci uključivat će:

• Prodaju svih Adecco usluga (Permanent Placement, L&D usluge, Outsourcing, Temporary Placement, Outstaffing, HR administracija, obračun plaća, itd.) novim i postojećim klijentima
• Razvoj prodajnih aktivnosti kako bi se dosegli KPIevi i prodajni ciljevi
• Izradu ponuda, ugovora i pripremu dokumentacije za javne natječaje
• Odgovornost za postizanje poslovnih planova i ciljeva
• Akviziciju novih klijenata u svim industrijama
• Redovitu komunikaciju i sastanke s potencijalnim, novim i postojećim klijentima
• Redovito korištenje i ažuriranje CRM-a
• Aktivnu suradnju i komunikaciju sa svim odjelima
• Redovito praćenje trendova na tržištu rada
• Ostale poslove prema zahtjevu nadređene osobe, a u skladu sa zahtjevima radnog mjesta

Zahtjevi poslodavca

Od našeg novog kolege/kolegice očekujemo: • Barem 1 godinu iskustva rada u prodaji usluga (B2B sales, no ne brini ako nemaš iskustva baš u našoj industriji) • Završen Ekonomski fakultet ili drugi fakultet sličnog usmjerenja • Vozačku dozvolu B kategorije • Važno je da aktivno koristiš engleski jezik u govoru i pismu jer imamo puno internacionalnih klijenata • Odlične komunikacijske i prezentacijske vještine • Sposobnost organizacije svojih radnih zadataka, postavljanje prioriteta, mogućnost prilagodbe zahtjevima klijenata i rokovima, a pritom ti nitko ne visi nad glavom i u radu si samostalan/na • Proaktivnost i usmjerenost na detalje

Opis tvrtke

Adecco je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala. Kako bismo našim klijentima pružili najbolju moguću uslugu, u potrazi smo za pojačanjem u našem prodajnom timu u Zagrebu na poziciji B2B Sales Representative (m/f)

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Sales Support Administrator (m/f)

    Novo

    place
    Zagreb

    Voditelj smjene u proizvodnji (m/ž)

    Novo

    place
    Novska

    Sales Manager for Industry Market m/f

    Novo

    place