Content and Activation Manager (m/ž)

January 12, 2022 11:00 am Published by
Petra Sladić
Objavljeno
12.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Za potrebe našeg klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju koja se bavi distribucijom malih kućanskih aparata, tražimo proaktivnu i odgovornu osobu u odjelu digitalnog marketinga na poziciji:

Tvoji radni zadaci:
• Koordiniranje, priprema i podrška u lokalizaciji proizvoda kompanije
• Vođenje i ažuriranje službenih web stranica robnih marki
• Priprema slika, video zapisa i drugih marketinških materijala za prodajni tim
• Podrška marketinškim timovima u razvoju i implementaciji lokalnih kampanja
• Svakodnevna komunikacija s marketinškim agencijama
• Vođenje službenih društvenih mreža za brandove u Hrvatskoj i Sloveniji
• Podrška lokalnim timovima za ažuriranje sadržaja na web stranicama trgovaca

Što očekujemo od tebe?
• Minimalno 2 godine iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
• Odlično poznavanje SEO i Google Analytics
• Izraženu sposobnost verbalne i pisane komunikacije na engleskom jeziku
• Poznavanje slovenskog jezika je prednost, ali nije uvjet
• Dobre analitičke vještine i samoinicijativnost u rješavaju problema
• Pozitivan stav i orijentiranost na ispunjavanje ciljeva

Što nudimo:
• Atraktivni fiksni dio plaće i mogućnost ostvarivanja bonusa
• Ugovor na neodređeno vrijeme
• Ugodnu i poticajnu radnu okolinu
• Kontinuirani profesionalni razvoj i usavršavanje

Ako te privlači rad u međunarodnom okruženju i želiš se razvijati u području marketinga,
pošalji nam svoj životopis na hrvatskom jeziku putem LINKA ZA PRIJAVU najkasnije do 20.01.2022. godine.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

    Povezani poslovi

    19.01.2022
    18.01.2022
    13.01.2022
    13.01.2022
    11.01.2022