Ginekolog (m/ž)

May 11, 2022 8:49 am Published by
Adecco
Objavljeno
11.05.2022
Lokacija:
Zagreb, Croatia
Vrsta posla:

Opis posla

Adecco, sa sjedištem u Zürichu u Švicarskoj, je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala. Naših 32.000 stručnjaka posluje u više od 60 zemalja diljem svijeta te svakodnevno povezuju preko 700.000 talenata s njihovim idealnim poslodavcima.

Naš klijent, Poliklinika Mazalin, privatna je zdravstvena ustanova za ginekologiju i opstetriciju te radiologiju – ultrazvučnu dijagnostiku. Zbog kontinuiranog razvoja i širenja u potrazi su za novim članom tima na poziciji:

Lokacija: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• Preventivni pregledi i dijagnostika (ginekološki pregledi, brisevi, trudnički pregledi, ostali paketi pregleda)
• Komunikacija s pacijentima
• Potencijalno manji zahvati (kolposkopija, biopsija, laserski tretmani)

UVJETI:
• Završen medicinski fakultet i specijalizacija iz ginekologije
• Minimalno 2 godine radnog iskustva
• Strast prema poslu, ljubaznost, susretljivost, kolegijalnost i pozitivnu energiju
• Odgovornost, organiziranost, pouzdanost i razvijene komunikacijske vještine
• Osnove znanja rada na računalu i poznavanje engleskog jezika

ŠTO NUDIMO?
• Izvrsno radno okruženje u modernoj privatnoj poliklinici
• Stalno zapošljavanje
• Odlične uvjete rada uz ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
• Stručan i kolegijalan tim
• Stimulativna i stabilna primanja
• Stimulativno radno vrijeme (rad u smjenama)
• Dodatne edukacije i stručno usavršavanje
• Suradnja s ravnateljicom Tihanom Mazalin i rad u timu iskusnih stručnjaka

Ako želite biti dio tima koji stremi kvaliteti, izvrsnosti te inovaciji u području zdravstvenih usluga, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.