arrow-left

Sve ponude

Inženjer građevinarstva - Voditelj gradilišta

Objavljeno
2023-12-22
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Inženjering

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta u potrazi smo za osobom na poziciji:

Inženjer građevinarstva - Voditelj gradilišta m/ž
Lokacija: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

• Planiranje i izgradnja infrastrukture u sklopu objekta niskogradnje
• Rješavanje problema vezanih uz eroziju tla i odvodnju
• Razvijanje tehničkih planova i specifikacija za izgradnju niskogradnje, uključujući analize tla, hidrološke studije i ostale tehničke aspekte
• Izvođenje terenskih istraživanja kako bi se odredila karakteristike materijala i uvjeti gradnje
• Koordinacija i nadzor nad svim fazama projekta, uključujući praćenje napretka, proračun troškova i rokova te rješavanje problema koji se pojavljuju tijekom izgradnje
• Praćenje izvođenja radova na terenu, osiguranje usklađenosti s tehničkim specifikacijama i sigurnosnim standardima
• Nadzor gradilišta: Praćenje izvođenja radova na terenu, osiguranje usklađenosti s tehničkim specifikacijama i sigurnosnim standardima
• Rad s arhitektima, geodetima, ekolozima i drugim stručnjacima kako bi osigurao integriran pristup planiranju i izvođenju niskogradnje
• Osiguranje dugoročne funkcionalnosti i sigurnosti infrastrukture kroz redovito održavanje i popravke
• Upravljanje timom ljudi na terenu

ŠTO NUDIMO:

• Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
• Službeno vozilo na korištenje 24/7
• Edukacije i prilike za osobni razvoj
• Stabilno radno okruženje

ŠTO OČEKUJEMO:

• Završen studij građevinarstva
• 3-5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Iskustvo u projektiranju / održavanju projekata niskogradnje
• Iskustvo u vođenju tima ljudi
• Spremnost na putovanja
• Proaktivan pristup i organiziranost
• Poznavaje MS Office alata
• Vozačka dozvola B kategorije

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu i pridružite se motiviranom timu na poziciji Inženjer građevinarstva - Voditelj gradilišta.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Procesni inženjer (m/ž)

    Novo

    place

    Prodajni inženjer - diplomirani inženjer geotehnike ili građevinarstva (m/ž)

    Novo

    place
    Varaždin

    Accountant for Croatia and Slovenia (m/f)

    Novo

    place