arrow-left

Sve ponude

Instalater telekomunikacijske opreme (m/ž)

Objavljeno
2022-09-02
place
Lokacija

Irska

bag
Kategorija

Construction

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Za našeg klijenta, vodećeg pružatelja usluga u sektoru telekomunikacija, prometne infrastrukture i energetike u Irskoj i Velikoj Britaniji, tražimo osobe na poziciji:

Instalater telekomunikacijske opreme (m/ž) - Irska

OPIS POSLA:
• Uklanjanje i postavljanje novih stupova te oblaganje istih
• Zamjena i obnova postojećih odvodnih žica i kablova
• Obnova i zamjena nadzemnih i podzemnih spojeva
• Ispunjavanje odgovarajuće dokumentacije
• Obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređene osobe

UVJETI:
• Želja za preseljenjem i radom u Irskoj
• Posjedovanje minimalno C kategorije
• Iskustvo rada sa strujom (npr. s dalekovodima) je prednost
• Poželjno on-site iskustvo unutar telekomunikacijske/komunalne industrije
• Spremnost za rad na otvorenom
• Znanje engleskog jezika na dobroj razini
• Računalna pismenost i sposobnost korištenja tableta

NUDIMO:
• Svakodnevnu podršku od prijave na oglas pa sve do prvog radnog dana u Irskoj + odgovore na sva pitanja koja Vas zanimaju
• Radno vrijeme od ponedjeljka do petka + 1 radna subota u mjesecu
• Osiguran smještaj
• Ugovor na neodređeno vrijeme
• Financije:
o Tjedna isplata plaće
o Plaća: 130€ bruto dnevnica + 10€ neto dnevno za topli obrok = minimalno 2.800€ bruto mjesečno (2.400€ neto)
o Dobivanje bonusa na temelju produktivnosti obavljenog posla
o Garantirana minimalna bruto plaća na godišnjoj razini je 34.000,00€
• Tvrtka osigurava vozilo, alate, strojeve, uniforme, zaštitnu opremu i sl.
• Osigurana potpuna sigurnosna obuka + pohađanje različitih tečajeva potrebnih za posao

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis. Javit ćemo Vam se u što kraćem roku.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Zahtjevi poslodavca

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Agent u službi za korisnike Nordic Language

    Novo

    place
    Pula

    Vozač autobusa (m/ž)

    Novo

    place
    Pula

    Električar / Automatičar (m/ž) - Zagreb

    Novo

    place