Čistač vanjskih prostora (m/ž)

May 12, 2022 8:09 am Published by
Martina Jurčić
Objavljeno
13.05.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Naš klijent, uspješna hrvatska tvrtka, u potrazi je za osobom na području Zagreba za poziciju:

Opis posla:
• Čišćenje i održavanje vanjskog tvorničkog kruga
• Održavanje zelenih površina i čišćenje snijega
• Sudjelovanje u zbrinjavanju otpada unutar tvorničkog kruga
• Briga o nadopuni aparata za vodu
• Obavljanje ostalih poslova po nalogu rukovoditelja

Uvjeti:
• Posjedovanje dozvole za rukovanje motornom pilom ili kosilicom poželjno, ali nije uvjet
• Slično radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
• Želja za dugoročnim radom

Što nudimo:
• Rad samo u jutarnjoj smjeni od 06:00 do 14:00 sati
• Vikendi slobodni (radi se od ponedjeljka do petka)
• Ugovor na određeno uz mogućnost produljenja

Ako ste zainteresirani za navedeni posao, pošaljite nam svoj životopis. Čujemo se brzo!

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

aa
    _trashed

    Povezani poslovi

    13.05.2022
    13.05.2022
    Konobar m/ž   Velika Gorica
    03.05.2022