Komercijalist nabave (m/ž)

May 3, 2022 10:00 am Published by
Ana Krištić
Objavljeno
03.05.2022
Lokacija:
Krapinske Toplice
Vrsta posla:

Opis posla

Adecco je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala. Naših 32.000 stručnjaka posluje u više od 60 zemalja diljem svijeta te svakodnevno povezuju preko 700.000 talenata s njihovim idealnim poslodavcima.

Naš klijent, Klinika Magdalena, omogućuje pacijentima sveobuhvatnu i jedinstvenu kardiovaskularnu skrb, uz stalna unaprjeđenja postupaka te kontinuiranu edukaciju zdravstvenih djelatnika. Vizija Klinike Magdalene je postati svjetski poznat kardiovaskularni centar u svijetu te lider u našoj regiji, na način da potrebe pacijenata uvijek stavljaju na prvo mjesto. Nalaze se na dvije lokacije (Krapinske Toplice i Zagreb).

Trenutno šire svoj tim i u potrazi su za:

ODGOVORNOSTI
• nabava materijala, lijekova i opreme specijalizirane za područje kardiologije i kardiokirurgije te nabava ostalih materijala i usluga za potrebe Klinike (uredski materijal, usluge održavanja infrastrukture, IT oprema i sl.)
• kontaktiranje i komunikacija s postojećim dobavljačima te redovni pregovori na godišnjoj razini i prema potrebi
• istraživanje tržišta te traženje novih potencijalnih dobavljača
• sudjelovanje u procesu pregovaranja
• komunikacija s ostalim kolegama unutar Klinike vezano uz specifikacije proizvoda te koordinacija procesa nabave testnih uzoraka i ugovorenih materijala.

UVJETI
• minimalno 2 godine prethodnog radnog iskustva na sličnim pozicijama
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• odlično razvijene računalne vještine
• razvijene komunikacijske vještine te vještine pregovaranja
• proaktivan i otvoren pristup radu
• poštivanje visokih standarda ustanove.

ŠTO NUDIMO
• rad u ustanovi s brojnim certifikatima i visokim standardima rada
• rad s najmodernijim tehnologijama
• mogućnost dodatne edukacije
• organizirani besplatni prijevoz iz Zagreba do bolnice u Krapinskim Toplicama.

Ako želite biti dio tima koji stremi kvaliteti, izvrsnosti te inovaciji u području zdravstvenih usluga, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.