Konobar/Prodavač na benzinskoj postaji (m/ž)

May 12, 2022 8:57 am Published by
Martina Jurčić
Objavljeno
13.05.2022
Lokacija:
Hrvatska
Kategorija
HoReCa
Vrsta posla:

Opis posla

Za našeg klijenta tražimo više osoba na poziciji:

Prodavač/Konobar na benzinskoj postaji (m/ž) – cijela Hrvatska

ŠTO ĆETE RADITI?

• Prodavati naftne derivate i ostalu robu iz asortimana benzinskog servisa
• Pripremati i prodavati proizvode iz ugostiteljske ponude
• Slagati robu i puniti police
• Voditi brigu o čistoći i urednosti benzinskog servisa

UVJETI:
• Traži posao na kojem želi steći iskustva u prodaji i ugostiteljstvu
• Želi početi raditi što prije
• je ljubazna, profesionalna i uslužna u kontaktu s gostima

ŠTO VAM NUDIMO?

• Sezonski posao na kojem možete ostati i nakon sezone, ako to želite
• Rad u tri smjene
• Fiksni iznos plaće + 400 kn neto mjesečni bonusi + 416 kn mjesečno naknada za prehranu + plaćen prijevoz + uvećanja (noćni rad, rad nedjeljom i sl.)

Ukoliko ste zainteresirani za posao, prijavite se i pošaljite nam svoj životopis. Čujemo se brzo!

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

aa
    _trashed

    Povezani poslovi

    20.05.2022
    13.05.2022
    Konobar m/ž   Velika Gorica
    03.05.2022
    02.05.2022
    01.04.2022