Marketing and Project Specialist

December 17, 2021 11:00 am Published by
Irena Prugovečki Katić
Objavljeno
10.01.2022
Lokacija:
Hrvatski Leskovac
Vrsta posla:

Opis posla

Naš klijent, Overseas Express, jedna je od vodećih kompanija za dostavu paketa u Hrvatskoj i inozemstvu.
Za njihov ured u Hrvatskom Leskovcu trenutno tražimo osobu na poziciji:

Marketing and Project Specialist (m/ž)

ODGOVORNOSTI:

• Stvaranje i upravljanje marketinškom i PR strategijom tvrtke
• Priprema i kontrola godišnjeg marketinškog plana i proračuna
• Izrada ključnih vizuala te priprema kampanja, sajmova i sl.
• Priprema medijskog planiranja i realizacija (vanjski, tiskani, radio, internet, društveni mediji)
• Upravljanje aktualizacijom i atraktivnošću web stranice
• Upravljanje društvenim medijima (LinkedIn, FB, Instagram, Twitter, Youtube)
• Praćenje relevantnih medija i vijesti - „press clipping“
• Pripreme priopćenja za javnost, ostvarivanje i komunikacija s medijima
• Upravljanje projektom, planiranje i koordinacija provedbe projekta i pojedinih aktivnosti
• Praćenje napretka projekta prema predviđenim aktivnostima
• Analiza prodajnih podataka radi informiranja ili ažuriranja marketinških strategija
• Pomoći u izradi poslovnih planova, prodajnih mjesta, prezentacija, referentnog materijala i ostalih dokumenata prema potrebi
• Istodobno upravljanje višestrukim projektima i poštivanje rokova
• Istraživanje potreba korisnika i kreiranje usluga relevantnih korisnicima
• Uska suradnja s djelatnicima iz različitih odjela Društva

UVJETI:

• Poželjno je barem 1 do 2 godine iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
• Iskustvo u digitalnom marketingu
• Proaktivnost
• Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Odlične komunikacijske vještine
• Multitasking
• Poznavanje alata za grafički dizajn je prednost

NUDIMO:

• Stalni radni odnos nakon probnog roka
• Fleksibilnost u radnom vremenu
• Mogućnost edukacije i daljnjeg napretka u tvrtki

Ako te privlači rad u međunarodnom okruženju i želiš se razvijati u području marketinga, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.