Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

May 3, 2022 2:00 pm Published by
Ines Buretić
Objavljeno
18.05.2022
Lokacija:
Sveti Đurđ
Vrsta posla:

Opis posla

Za našeg klijenta, specijaliziranu tvrtku koja se bavi kontroliranom proizvodnjom jaja, tražimo pojačanje na poziciji:
Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž) - Ludbreg

Što će biti tvoji zadaci?
• Svakodnevno obilaženje peradarnika
• Skupljanje podnih jaja u peradarniku
• Pakiranje jaja na automatiziranom stroju
• Provjeravanje funkcionalnosti opreme
• Pripremanje i opremanje kutija za transport
• Obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređene osobe

Što očekujemo od tebe?
• Završenu osnovnu ili srednju školu
• Motivaciju za rad u dobro uhodanom poslu
• Odgovornost u obavljanju posla
• Poželjno je poznavanje rukovanja traktorom, ali nije uvjet

Što mi tebi nudimo?
• Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj tvrtki uz probni rok od 3 mjeseca
• Radno vrijeme samo u jutarnjoj smjeni od 07:00 do 15:00 sati
• 2 slobodna dana (1 preko tjedna, 1 preko vikenda)
• Dodatke na fiksni dio plaće (božićnicu, uskrsnicu i sl.)
• Ugodnu i prijateljsku radnu atmosferu

Ako ti se svidio opis onoga što tražimo, pošalji nam svoj životopis.