Poslovni tajnik (m/ž)

January 12, 2022 11:00 am Published by
Petra Sladić
Objavljeno
11.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Za potrebe našeg klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju koja se bavi distribucijom malih kućanskih aparata, tražimo preciznu i odgovornu osobu za radno mjesto:

Koji su Vaši zadatci?
• Cjelokupno vođenje uredskog poslovanja
• Pružanje administrativne podrške različitim odjelima
• Izrada evidencija i izvještaja
• Priprema, arhiviranje i skeniranje potrebne dokumentacije
• Pisanje poslovnih dopisa
• Planiranje i organizacija poslovnih sastanaka i putovanja
• Briga o potrošnom i uredskom materijalu

Što očekujemo od Vas?
• Minimalno SSS, poželjno ekonomskog usmjerenja
• Iskustvo na sličnim poslovima (minimalno 2 godine)
• Odlično poznavanje MS Office paketa, s naglaskom na Excel
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
• Profesionalnost, pedantnost, točnost i fleksibilnost

Što Vam nudimo?
• Rad u dinamičnoj internacionalnoj kompaniji
• Atraktivna fiksna plaća s mogućnošću ostvarivanja godišnjih bonusa
• Ugovor na neodređeno
• Naknadu za prijevoz

Ako ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 27.01.2022. godine.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.