arrow-left

Sve ponude

Prodajni Inženjer (m/ž)

Objavljeno
2024-02-05
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Distribucija i veleprodaja

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Za našeg klijenta, tvrtku Pavo Promet Vent d.o.o., u potrazi smo za

Prodajnim inženjerom (Komercijalistom)

Zahtjevi radnog mjesta:

- prodaja opreme iz područja ventilacije (različiti tipovi ventilatora za kućnu,
komercijalnu i industrijsku namjenu), rekuperatori, klima komore
- zaprimanje upita, izrada ponuda i njihovo praćenje i vođenje od početne do
završne faze
- suradnja s projektantima --> konzultantske usluge pri projektiranju/prodaji
(poznavanje proizvoda, davanje kvalitetnih preporuka i tehničkih informacija)
- kontakt s kupcima i projektantima
- povremena suradnja s dobavljačima tijekom riješavanja tehničkih problema
- kontinuirano praćenje proizvoda konkurencije
- povremeni izlazak na teren – posjet projektantima i kupcima
- obrada i analiza tržišta
- održavanje poslovne suradnje s postojećim kupcima i partnerima
- redovito izvještavanje o aktivnostima i prodajnim rezultatima
- drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uvjeti:

- poznavanje opreme za ventilaciju (ventilatori, rekuperatori, klima komore)
- SSS/VSS (prednost strojarski ili elektro smjer)
- aktivna upotreba engleskog jezika (pismeno i usmeno izražavanje,
razumijevanje)
- poznavanje rada na računalu (MS Office-a, poželjno A-CAD 2D)
- dobre organizacijske, komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
- usmjerenost na rezultate
- samostalnost, inicijativa i energičnost u radu
- sklonost timskom radu
- pedantnost, lojalnost i predanost poslu
- sposobnost dobre organizacije, planiranja i određivanja prioriteta
- uspješnost izvršavanja zadataka u zadanim rokovima
- vozačka dozvola B kategorije

- prednost: iskustvo u prodaji klima komora i rekuperatora
- prednost: iskustvo u selekciji klima komora
- minimalno 3 godine radnog iskustva u prodaji opreme za ventilaciju

Što nude Vama?

- stalni radni odnos uz uvjet probnog rada u trajanju do 3 mjeseci
- radni odnos u uspješnoj tvrtki, A/AA/AAA boniteti u zadnjih 10 godina
- rad u dinamičnoj i stimulativnoj radnoj okolini
- radno vrijeme pon-pet od 08:00 do 16.00 sati
- stručno uhodavanje, ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
- osobno računalo/laptop
- korištenje službenog vozila (prema potrebi),
- plaćeni prijevoz
- topli obrok
- božićnica, uskrsnica, regres
- polica dodatnog zdravstvenog osiguranja HZZO
- sistematski pregled
- ugodnu i poticajnu radnu atmosferu uz stalnu podršku kolege

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Skladišni radnik/Viličarist (m/ž)

    Novo

    place
    Hrvatski Leskovac