arrow-left

Sve ponude

Prodajni predstavnik (m/ž)

Objavljeno
2022-11-21
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Marketing & Advertising

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala. Naših 32.000 stručnjaka posluje u više od 60 zemalja diljem svijeta te svakodnevno povezuju preko 700.000 talenata s njihovim idealnim poslodavcima.

Naš klijent, kompanija Lumal, temelji svoj posao na razumijevanju kako upotrijebiti miris u okviru marketinških aktivnosti. S mirisom osmišljavaju oglasne kampanje koje pospješuju prodaju određenog proizvoda, osvježavaju poslovno okruženje te stvaraju nezaboravna iskustva.

Trenutno šire svoj tim i u potrazi su za osobom na poziciji:

Zagreb

ODGOVORNOSTI
• Prodaja i promocija usluga aroma marketinga
• Pronalaženje novih klijenata te održavanje prodajnog kontakta s postojećim partnerima
• Priprema i analiza ponuda i prijedloga ugovora
• Prepoznavanje potreba potencijalnih klijenata i pronalaženje adekvatnih rješenja iz ponude tvrtke
• Redovito ažuriranje svih prodajnih podataka u CRM-u
• Praćenje stanja na tržištu te analiza konkurencije
• Odgovornost za realizaciju osobnih prodajnih ciljeva
• Priprema godišnjeg plana prodajnih aktivnosti
• Sudjelovanje u kreiranju marketinških aktivnosti i provođenju marketinških kampanja
• Podnošenje izvješća Upravi tvrtke.

UVJETI
• Prethodno iskustvo na prodajnim pozicijama
• Razvijena mreža kontakata
• Odlično poznavanje rada na računalu i MS Office paketa
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Izvrsne prodajne, pregovaračke i organizacijske vještine
• Odgovornost i usmjerenost na izvršavanje zadataka.

ŠTO NUDIMO
• Ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseca
• Varijabilni dio plaće, sukladno ostvarenim rezultatima
• Mogućnost daljnjeg napredovanja
• Fleksibilnost te autonomiju u organizaciji radnih aktivnosti.

Ako odgovarate prethodnom opisu i želite postati dio perspektivnog Lumal tima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Agent korisničke podrške (m/ž)

    Novo

    place