arrow-left

Sve ponude

Projektant - inženjer elektrotehnike (m/ž)

Objavljeno
2022-10-24
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Engineering

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Tehnokom d.o.o. je inovativna inženjering kompanija s više od 30 godina iskustva u realizaciji projekata energetske učinkovitosti u industriji i zgradarstvu, prepoznata po modernim tehnološkim rješenjima, profesionalnom pristupu i korektnim odnosima.

Trenutno su u potrazi za novim kolegom na poziciji:

Zagreb

Opis posla
Radno mjesto koje podrazumijeva složene projektantske poslove i poslove vođenja projekata. Poslovi koje će projektant obavljati zahtijevaju odgovornost, iskustvo, inicijativu i kreativnost, a osoba treba imati organizacijske sposobnosti, visoku motivaciju, fleksibilnost i odlučnost.
Važna osobina je sposobnost jasne, uvjerljive i korektne komunikacije s kolegama i poslovnim partnerima.

Zadaci:
- poslovi projektiranja elektrotehničkih instalacija u zgradarstvu i industriji prema Zakonu o gradnji:
- niskonaponskih instalacija
- MRU u sustavima KGHV/HVAC
- sunčanih elektrana
- instalacija sustava zaštite od udara munje i uzemljenja
- izrada elektrotehničkih proračuna
- izrada studija izvodljivosti
- poslovi stručnog nadzora prema Zakonu o gradnji
- vođenje projekta
- ostvarenje ciljeva kvalitete
- podrška prodajnim i marketinškim aktivnostima
- stalno stručno usavršavanje

Uvjeti:
- VSS VII /1 - diplomirani inženjer elektrotehnike / magistar inženjer elektrotehnike
- ovlašteni inženjer, član HKIE
- najmanje 5 godina iskustva u projektiranju KGHV/HVAC sustava, prednost iskustvo u projektiranju fotonaponskih sustava
- znanje engleskog jezika, prednost znanje drugog stranog jezika (talijanski, njemački)
- organizacijske sposobnosti
- komunikacijske vještine
- sposobnost korektnog pismenog izražavanja na hrvatskom jeziku
- poznavanje rada na računalu (MS Office, E-plan, Simaris, PV*SOL, AutoCAD, prednost REVIT)
- vozačka dozvola

Nudimo:
- ugodno radno okruženje
- transparentnu organizacijsku strukturu
- stimulativno nagrađivanje razmjerno rezultatima
- stručno usavršavanje
- razvoj karijere
- stalni radni odnos

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Inženjer strojarstva - projektant (m/ž)

    Novo

    place