Savjetnik u terenskoj prodaji m/ž

January 3, 2022 9:00 am Published by
Ines Buretić
Objavljeno
20.01.2022
Vrsta posla:

Opis posla

Naš klijent, A1, je vodeća telekomunikacijska kompanija u Hrvatskoj s dugogodišnjom internacionalnom tradicijom poslovanja. Radi daljnjeg proširenja opsega posla tražimo dinamične, komunikativne i odgovorne osobe za poziciju:

SAVJETNIK U TERENSKOJ PRODAJI (M/Ž) - ZADAR, RIJEKA, ZAGREB, KARLOVAC

ODGOVORNOSTI:

Širenje baze korisnika A1 usluga putem izravne komunikacije s korisnicima izvan prostorija kompanije
Prezentacija ponude i prodaja najprikladnijih paketa proizvoda i telekomunikacijskih usluga korisnicima
Kontakt i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s klijentima
Pružanje nadređenom povratne informacije o situaciji na tržištu, konkurenciji i interesima korisnika

UVJETI:

Iskustvo u direktnoj prodaji je prednost, ali nije uvjet
Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
Orijentacija rezultatu
Motivirana, entuzijastična i fleksibilna osoba
Sposobnost predstavljanja poželjnog imidža tvrtke pri interakciji s klijentima
Sposobnost rada pod pritiskom
Sklonost timskom radu

NUDIMO:

Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
Specijalistička obuka u prodaji i razvoj prodajnih vještina
Mogućnosti napredovanja
Osigurano mentorstvo
Stimulativno i dinamično radno okruženje
Službeni mobitel i IT alati za rad

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto.

    Povezani poslovi

    19.01.2022
    Agent za rad u pozivnom centru (m/ž)   Osijek, Croatia Novo
    19.01.2022
    19.01.2022