Servisni tehnicar

November 24, 2021 1:00 pm Published by
Marta Mestrovic
Objavljeno
24.11.2021
Vrsta posla:

Opis posla

Kako bismo unaprijedili poslovanje našeg klijenta, kompanije Carrier, tražimo novog člana tima za radno mjesto:

Servisni Tehničar (m/ž)

Lokacija: Središnja Hrvatska

ODGOVORNOSTI:

• Servisiranje i održavanje rashladnih sustava i rashladne opreme
• Dogovaranje tehničkih pitanja u suradnji s klijentima te komunikacija sa servisnim i projektnim odjelom
• Suradnja s dobavljačima i proizvođačima
• Povezani zadaci (tehnička podrška, rješavanje problema, servisna administracija)
• Sudjelovanje na povremenim sastancima i dogovorima servisa

UVJETI:

• Minimalno SSS tehničkog smjera (elektrotehnika je prednost)
• Radno iskustvo s rashladnim tehnologijama je prednost
• Osnovno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
• Poznavanje rada na računalu
• Spremnost na kraći terenski rad (tijekom tjedna)
NUDIMO:
• Službeno vozilo na raspolaganju 24/7
• Rad s najnovijim tehnikama hlađenja
• Stimulativna primanja

Ako ste se prepoznali u traženom profilu te svoju karijeru želite razvijati u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu!
Napomena: kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug