arrow-left

Sve ponude

Veterinar m/ž

Objavljeno
2023-04-13
place
Lokacija

Dubrovnik

bag
Kategorija

Agriculture & Cultivation

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš klijent je Pet Network International, tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi. Uslijed stalnog rasta, svoj tim upotpunjujemo motiviranim ljudima spremnim na rad u dinamičnom okruženju.

Za njihovu novu poslovnicu u Dubrovniku tražimo proaktivnu osobu željnu učenja i stjecanja novih znanja, koja se želi pridružiti uspješnom timu na poziciji:

Lokacija: Dubrovnik

ODGOVORNOSTI:

• Rad u veterinarskoj ljekarni unutar trgovine
• Savjetovanje kupaca
• Briga o naručivanju robe
• Briga o malim životinjama u sklopu trgovine
• Rad na blagajni
• Rad s kupcima

ŠTO NUDIMO:

• Stručnu edukaciju, upoznavanje s asortimanom
• Mogućnost osobnog razvoja kroz edukacije
• Rad u dinamičnom i timskom okruženju s odličnom atmosferom
• Obnavljanje licence i godišnje članarine
• Božićnica, naknada za prijevoz i topli obrok

ŠTO OČEKUJEMO:

• Završen studij veterine
• Važeća licenca
• Poželjno iskustvo minimalno 2 godine rada u praksi
• Poznavanje medicinske hrane za kućne ljubimce i njenh funkcija
• Poželjni poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Komunikativnost
• Poznavanje rada na računalu
• Visoki nivo motiviranosti
• Prednost imaju kanditati s položenim državnim ispitom
• Vožačka dozvola B kategorije

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu i pridružite se timu uspješne kompanije koji svakodnevno unose radost u živote kućnih ljubimaca i njihovih vlasnika, promoviraju blagodati suživota ljudi i životinja, educiraju široku javnost i konstantno promiću dobrobit životinja.

Napomena: bit će kontaktirani oni kandidati koji odgovaraju opisu radnog mjesta.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    Operater u tvornici za preradu povrća (m/ž)

    Novo

    place
    Kupinečki Kraljevec