Voditelj odjela kvalitete

October 1, 2021 12:37 pm Published by
Marta Mestrovic
Objavljeno
30.09.2021
Lokacija:
Donja Stubica
Vrsta posla:

Opis posla

ODGOVORNOSTI:
• Odgovorna osoba za puštanje serije lijeka u promet i odgovorna osoba za promet lijeka i medicinskih proizvoda na veliko
• Usklađivanje i provođenje sustava kvalitete sa zahtjevima dobre distribucijske i proizvođačke prakse, ISO 9001, ISO 13485, HACCP sustava.
• Upravljanje dokumentacijom, odstupanjima, promjenama, korektivnim i preventivnim mjerama, kvalifikacijama i validacijama
• Provođenje internih audita i audita dobavljača, aktivno sudjelovanje u inspekcijama regulatornih tijela, reklamacijama na kvalitetu, povratima s tržišta, povlačenjima, kvalifikacijom dobavljača i kupaca, izvještajima kvalitete, edukacijama, analizom rizika i drugim elementima sustava kvalitete
• Aktivno sudjelovanje u unapređenju sustava kvalitete
• Promet lijekovima i medicinskim proizvodima na veliko
• Puštanje serije lijeka u promet ( za fazu sekundarnog opremanja i uvoz) i distribuciju
• Nadzor nad puštanjem u promet /distribuciju ostalih kategorija proizvoda nakon prijema od dobavljača, primarnog i sekundarnog opremanja te nadzor nad odobravanjem materijala i poluproizvoda za opremanje (dodaci prehrani, hrana za posebne prehrambene potrebe, predmeti opće uporabe, biocidna sredstva i dr.)

UVJETI:
• Minimalno pet godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• VSS farmaceutskog usmjerenja
• Poznavanje GMP/GDP/ISO sustava kvalitete po EU/nacionalnim zahtjevima
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredno poznavanje rada u MS Office-u

ŠTO NUDIMO:
• Ugovor na neodređeno
• Ugodnu radna atmosfera te rad u dinamičnoj i nagrađujućoj okolini
• Atraktivan financijski paket
• Priliku za učenje i razvoj

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pozivamo Vas da se prijavite putem linka za prijavu.