arrow-left

Sve ponude

Voditelj projekata (m/ž)

Objavljeno
2024-02-01
place
Lokacija

bag
Kategorija

Proizvodnja

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je agencija koja pruža usluge iz područja ljudskih potencijala.

Sinitech Industries d.o.o. je perspektivna hrvatska tvrtka koja na domaće i strano tržište donosi rješenja iz domene procesne industrije. Razvoj procesnih rješenja odvija se sukladno najnovijim tehnologijama i trendovima u procesnoj industriji u svijetu, što u kombinaciji s bogatim iskustvom njihovih inženjera, zajedno čini temeljnu strategiju našeg napretka.

Trenutno šire svoj tim i u potrazi su za novim članom tima na poziciji:

Lokacija: Zagreb

OPIS RADNOG MJESTA:

• Operativno vođenje projekata u procesnoj industriji
• Vođenje projektnog tima u postizanju funkcionalnosti projekta kroz kombinaciju razvoja proizvoda i ispunjavanju projektnih zadataka, pružajući tehničko vodstvo i smjernice s dubokim razumijevanjem novih i relevantnih tehnologija u svrhu ostvarenja učinkovitosti projekta i kvalitete proizvoda
• Planiranje aktivnosti i provođenje radova u skladu s projektnom dokumentacijom
• Izrada i upravljanje detaljnim terminskim planom projekta
• Predvidjeti resurse potrebne za postizanje ciljeva i učinkovito upravljanje resursima.
• Organizacija i koordinacija projektnog tima (inženjering, kvaliteta, proizvodnja, nabava), nadzor uspješnosti izvršavanja postavljenih zadataka u definiranim rokovima
• Praćenje ostvarivanja rezultata cijelog projekta i koordinacija projektnog tima
• Voditelj projekata također surađuje s višim inženjerskim menadžmentom kako bi osigurao da sustavi zadovoljavaju sveukupne poslovne zahtjeve i standarde.
• Praćenje trendova razvoja tehnologija i opreme kroz literaturu, sajmove i stručne skupove
• Po potrebi terenski rad.

UVJETI:

• VSS, inženjer strojarstva (struč. spec./mag. ing./dipl. ing.)
• Minimalno 5 godina iskustva u vođenju projekata, prednost u procesnoj industriji (uparivačke stanice, sušare, izmjenjivači topline, reaktori, spremnici)
• Poznavanje PMI metodologije (prednost PMP certifikat)
• Izražena komunikativnost, savjesnost i discipliniranost
• Analitičke, prezentacijske i pregovaračke kompetencije
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Napredna razina rada s MS Office alatima
• Korištenje CAD programa (AutoCAD, Inventor)
• Vozačka dozvola: B kategorija

ŠTO KOMPANIJA NUDI:

• Mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme po isteku probnog perioda
• Bonuse za uspješne provedene projekte i samostalnost u radu
• Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj, brzorastućoj tvrtki
• Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja.

Ako se pronalazite u prethodnom opisu i želite postati dio tima koji teži visokim standardima rada, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Operater na pripremi elemenata

    Novo

    place
    Kukuljanovo

    Radnik na proizvodnoj liniji

    Novo

    place
    Kukuljanovo

    Radnik u proizvodnji (m/ž)

    Novo

    place