27. 11. 2018

Agent korisničke podrške sa znanjem stranog jezika (m/ž) – Zagreb

RegijaGrad Zagreb

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
User-added image

Za našeg klijenta, uglednu internacionalnu kompaniju, tražimo komunikativne i motivirane osobe za poziciju:

OPIS POSLA:
•    Pružanje korisničke podrške
•    Javljanje na isključivo dolazne pozive
•    Ne radi se prodaja

UVJETI:
•    Izvrsno poznavanje njemačkog jezika (minimalno C1 razina)
•    Osnovno znanje engleskog jezika (minimalno B1 razina)

ŠTO NUDIMO:
•    Atraktivnu plaću – od 5.500,00 kn neto
•    Dodatne beneficije i nagrade tijekom godine
•    Rad na pristupačnoj lokaciji u Zagrebu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 13.12.2018. godine.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.06.2003.
Prijavite se! Cancel

Broj oglasa JN -112018-16558