arrow-left

Sve ponude

Komercijalni direktor (m/ž)

Objavljeno
2024-04-05
place
Lokacija

Croatia

bag
Kategorija

Graditeljstvo i geodezija

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je agencija koja pruža usluge iz područja ljudskih potencijala.

Naš klijent, kompanija s 30 godina iskustva na projektima nisko i visokogradnje, konstrukcijskih obnova, zaštite okoliša i aglomeracije, svojom dugogodišnjom tradicijom i uspješnim projektima potvrđuje svoj status vrhunskog i pouzdanog graditelja.

Njihov uspjeh temelji se na zapošljavanju visoko kvalificiranih stručnjaka u koje konstantno ulažu dodatnim osposobljavanjem i edukacijama.

Zbog povećanog obujma posla trenutno šire svoj tim i u potrazi su za osobom na poziciji:

Lokacija: Krapinsko-zagorska županija

OPIS RADNOG MJESTA:
• Razvoj i implementacija prodajnih strategija
• Identifikacija ključnih tržišnih prilika i izazova
• Izgradnja i održavanje dugoročnih odnosa s ključnim dobavljačima/kooperantima
• Razumijevanje potreba klijenata i prilagodba prodajnih pristupa
• Postavljanje ciljeva i pružanje podrške članovima tima
• Praćenje konkurencije i analiza tržišnih trendova
• Izrada izvještaja i analiza.

UVJETI:
• Prethodno iskustvo u prodaji i razvoju poslovanja s mjerljivim ostvarenim rezultatima (poželjno u građevinarskoj industriji)
• Poznavanje tržišta i industrije
• Razvijene prezentacijske i pregovaračke prodajne vještine
• Samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema s naglaskom na proaktivan pristup
• Znanje rada na računalu i aktivno korištenje MS Office alata
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost na putovanja i terenski rad.

ŠTO KOMPANIJA NUDI:
• Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
• Službeni auto (24/7, za privatne i poslovne svrhe), laptop i mobitel
• Varijabilni dio plaće, ovisno o ostvarenju projekata i ciljeva kompanije
• Mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
• Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj i brzorastućoj tvrtki.

Ako se pronalazite u prethodnom opisu i biste željeli postati dio tima koji teži visokim standardima rada, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Arhitekt (m/ž)

    Novo

    place
    Zagreb

    Sales Support Administrator (m/ž)

    Novo

    place
    Zagreb

    Voditelj projekata (m/ž)

    Novo

    place
    Croatia