arrow-left

Sve ponude

Operativni direktor m/ž

Objavljeno
2024-03-25
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Bankarstvo i osiguranje

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.
Za našeg klijenta u potrazi smo za osobom na poziciji:

Lokacija: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• planiranje i realizacija planiranih neto poslovnih prihoda, planirane operativne bruto i planirane bruto dobiti
• rukovođenje timovima i materijalnim resursima u podružnicama na optimalan način u cilju povećanja operativne efikasnosti poslovnog segmenta
• planiranje i operativna koordinacija procesa u podružnicama
• nadzor i kontrola dnevnog operativnog poslovanja poslovnog segmenta u cilju održavanja ili unapređenja kvalitete usluga
• praćenje i ocjenjivanje rada/angažiranosti djelatnika i predlaganje stimulacija ili destimulacija te unaprjeđenja
• suradnja s ostalim odjelima u cilju ostvarivanja zajedničkih ciljeva te izrada različitih izvještaja prema Upravi
• praćenje zakonskih i drugih propisa u području svoje nadležnosti te predlaganje unaprjeđenja propisanih procedura
• održavanje i unapređivanje odnosa s ključnim kupcima
• stalna prilagodba zahtjevima tržišta i poslovanja u području svoje nadležnosti

ŠTO NUDIMO:
• ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
• službeno vozilo 24/7
• dodatni dani godišnjeg odmora, sukladno Kolektivnom ugovoru
• isplata prigodnih naknada tijekom godine
• stabilno radno okruženje

ŠTO OČEKUJEMO:
• VSS, završen studij ekonomije ili drugog odgovarajućeg usmjerenja
• minimalno 5 godina na istim ili sličnim poslovima
• poželjno iskustvo iz financijskog sektora
• iskustvo u vođenju većeg broja zaposlenika
• Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
• strateško razmišljanje i usmjerenost na rezultate
• izražene vještine pregovaranja
• napredno poznavanje rada na računalu (MS Office)
• aktivno znanje engleskog jezika
• spremnost na povremena putovanja

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu i pridružite se motiviranom timu na poziciji Operativni direktor.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *
    Prezime *
    Email adresa *
    Broj mobitela ili telefona *
    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Povezani poslovi

    Accountant (m/f)

    Novo

    place
    Zagreb

    Billing Specialist (m/f)

    Novo

    place
    Zagreb

    Novo

    place
    Zagreb